Takip Et

Kiralık Aşk

Elçin Sangu (Defne) ile Barış Arduç’un (Ömer) başrollerini paylaştığı sevilen dizi Kiralık Aşk’ın 2. sezon başlangıç tarihi belli oldu. İşte Kiralık Aşk 2. sezon yeni fragmanı ve diziyle ilgili yeni gelişmeler.

Geçen yaz başlayan ve ekranlarda 52 bölüm fırtına gibi esen Star’ın fenomen dizisi Kiralık Aşk’ın 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Elçin Sangu (Defne) ve Barış Arduç’un (Ömer) paylaştığı Kiralık Aşk’ın yeni sezonu Eylül’de başlıyor.

Her cuma 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek olan Kiralık Aşk’ın yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

KİRALIK AŞK’A İKİ YENİ OYUNCU
Kiralık Aşk’ın 2. sezonunda diziye 2 yeni karater katıldı. Oyuncu Seçkin Özdemir ve Müjde Uzman dizinin yeni sezonunda rol alacak.

34 yaşındaki Seçkin Özdemir diziye katıldığını Instagram hesabından duyurdu.
SEÇKİN ÖZDEMİR PAMİR MARDEN’İ CANLANDIRACAK

Bir aşk hikayesi, Muhteşem yüzyıl, Al Yazmalım gibi dizilerde büyük ses getiren başarılı oyuncu Seçkin Özdemir, ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta, Pamir Marden karakterini canlandıracak.

31 yaşındaki oyuncu yeni sezonda Kiralık Aşk kadrosunda.
MÜJDE UZMAN KİRALIK AŞK’TA

Kapalıçarşı, Paramparça aşklar, Akasya durağı, Aşk Bir Hayal, Halil İbrahim Sofrası, Fatih, Muhteşem yüzyıl, Bir Çocuk Sevdim, 20 Dakika, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde adından başarı ile söz etiren Müjde Uzman, Seda Berensel karakteri ile fenomen dizide oynayacak.
KİRALIK AŞK HER CUMA STAR’DA

Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Kiralık Aşk, her cuma 20.00’de, Star’da izleyicisyile buluşmaya devam edecek.

Kiralık Aşk Bölümler

İzledikleri
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)