Takip Et

Hayat Bazen Tatlıdır

Hayat Bazen Tatlıdır Ekim ayında ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Dizide usta oyuncuların yanı sıra bir çok yeni genç yetenek ile tanışacağız. Bunlardan bir tanesi de Zeynep karakterine Hayat verecek olan Elif Doğan’dır.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Elif Doğan 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvari Müzikal Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü bitirmiştir. İlk olarak Kayıp İnci filminde rol almış daha sonra ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Suna Pektaş karakterine hayat vermiştir.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Cerrah Bey aslında bir mafya babası olsa da kalbi sevgiye aç bir insandır. Oğlunu annesiz yetiştirmiştir; ancak hiç bir şeyden de onu eksik bırakmamaıştır. Oğluna anne sevgisi veremese ilgisini vermiştir; ancak oğlu Koray onun işini öğrendikten sonra sürekli ondan soğumuş ve babasından uzaklaşmıştır. Anne sevgisi olmadığı için oğlu Koray’ın böyle ipe sapa gelmez bir çocuk olduğunu düşünen Cerrah bey ona iyi bir anne bulmak istemektedir

16 Ekim Pazar günü star tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Hayat Bazaen Tatlıdır adlı dizinin yapımcılığını Süreç filmin yaptığı senaryosunu Gani Müjde kaleme alırken yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturmaktadır. Baş rollerini Birce Akay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan paylaşmaktadır.

 

Birce Akalay’ın canlandırdığı Hayat Öğretmen’in sesinden dinlediğimiz Orhan Veli Kanık şiiri, oyuncunun rolünü ne kadar benimsediğinin en güzel örneklerinden. Ve işte Hayat Öğretmenin seslendirdiği Orhan Veli Kanık’ın duygu dolu şiiri “Anlatamıyorum”un sözleri:

Orhan Veli Kanık Anlatamıyorum Şiiri

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Gözyaşlarıma, ellerinizle?

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.

Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum…

Hayat Bazen Tatlıdır

Hayat Bazen Tatlıdır Bölümler

İzledikleri
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)